Leden ve 2. B

Leden jsme začali přípravou na svátek Tří králů. Povídali jsme si o jednotlivých osobách a jejich darech, vytvářeli obrázky s Kašparem, Melicharem a Baltazarem. Nezapomněli jsme ani na výrobu královské koruny. Každému se moc povedla a nikdo  ji nechtěl odložit ani v hodině čtení.

Skončil nám kurz plavání. V  závěrečné hodině, při plavání na delší vzdálenost, děti využily plavecké styly, které se naučily. Vzájemně se podporovaly a dovedly své kamarády do cíle. V bazénu si všichni užili i soutěže, které si paní lektorka pro nás připravila.

24. ledna proběhl LADIES GENTLEMEN´S DAY. Slečny přišly v nádherných robách a z mladíků se stali opravdoví gentlemani. Den si všichni náležitě užili a moc pěkně se k sobě navzájem chovali.

Na úterý 31. 1. se všichni těšíme.  Navštívíme kino a po návratu si rozdáme vysvědčení. Věřím, že vykročíme do druhého pololetí tou správnou nohou a bude se nám vše dařit.

Jitka Osterová

Leden ve 2. B Leden ve 2. B Leden ve 2. B Leden ve 2. B Leden ve 2. B Leden ve 2. B Leden ve 2. B Leden ve 2. B Leden ve 2. B Leden ve 2. B Leden ve 2. B Leden ve 2. B Leden ve 2. B Leden ve 2. B