SCHOOLFEST TALENT 2024

Spolek přátel ruprechtické školy zastoupený paní Plášilovou uspořádal již několikátý ročník SCHOOLFEST TALENTU. Přihlásit si mohly skupiny žáků s hudebním nebo tanečním vystoupením a bojovat tak o účast na SCHOOLFESTU a krásnou hlavní cenu pro celou svoji třídu.

V úterý 14. května proběhl casting. Účast byla vysoká: do soutěže se přihlásilo celkem 9 seskupení. Porota měla velice těžký úkol vybrat 3 soubory, protože všechna vystoupení byla nápaditá a účastníci si dali velkou práci s jejich nastudováním a přípravou.

Těšíme se na SCHOOLFEST, kde se rozhodne o absolutním vítězi.