Přihlášení do školní družiny 2024/2025

Přihlašování do školní družiny a způsob platby na 1. pololetí šk. roku 2024/2025:

Elektronické přihlášení do školní družiny na školní rok 2024/2025 bude spuštěno od 26. 8. od 7:00 do 30. 8. 2024 pro všechny žáky (1., 2. a 3. třídy). Přihlášení proveďte pomocí elektronického systému, registrací níže.

Platbu školní družiny (ve výši 1.250, - Kč) na 1. pololetí proveďte v termínu od 26. 8. do 30. 8. 2024 (tzn. musí být připsána na účet školy 30. 8. 2024). Doporučujeme využít expresní nebo okamžitou platbu.

Žádáme o přesné zadání variabilního symbolu, který je vygenerován po registraci v elektronickém systému. Platby, které nejsou spárovány s variabilním symbolem, jsou bez upozornění vráceny.

• Registrujte se pouze jednou.
  • Vyčkejte (potvrzovací e-mail může přijít až za 6 hodin).
  • Zkontrolujte "Spam" a "Hromadnou poštu".
  • V případě několikanásobné registrace nebo jiných problémů s přihlášením kontaktuje neprodleně paní učitelku Čiháčkovou (tel.: 737185779), jinak budou všechny násobné registrace zrušeny a platba vrácena.

Připomínáme, že žák bude do družiny přijat až v okamžiku připsání platby na účet školy.
V první den návštěvy školní družiny se odevzdává zápisový lístek.

Shrnutí přihlášení pro 1. pololetí:

1. Přihlášení prostřednictvím elektronického systému (pouze jedenkrát)
  2. Vyčkání na automatickou odpověď - potvrzení registrace
  3. Včasná platba pod správným variabilním symbolem (vygeneruje elektronický systém)
  4. První den školní družiny odevzdat vyplněný a podepsaný zápisový lístek

V případě problémů s elektronickým přihlašováním kontaktujte paní učitelku Čiháčkovou e-mail: cihackova.katerina@zsnamestimiru.cz.

Přihlášení do školní družiny 2024/2025
Zápisový lístek 2024-25_čb.pdf PDF soubor Stáhnout