Povinně volitelné předměty

Přehled povinně volitelných předmětů otevřených pro školní rok 2024/2025
6. ročník 7. ročník 8. ročník 9. ročník
Příprava pokrmů Příprava pokrmů Robotika Tvorba webu a animace
Geografie Liberecka Netradiční úlohy z matematiky Šití pro začátečníky Řemesla pro život
Ekologická praktika Fyzikální praktika Konverzace v AJ Rozšiřující úlohy z M a ČJ
PC grafika 3D tisk Geografické informační systémy

Od školního roku 2023/2024 jsou připravené nové povinně volitelné předměty. Výše je uveden jejich přehled a anotace ke stažení či prostudování. Ne všechny výše zmíněné předměty jsou otevírány. Naším cílem je, aby si žáci spolu s rodiči mohli vybrat předměty i vzhledem k jejich budoucímu profesnímu zaměření s přihlédnutím ke svým schopnostem.

V přehledu jsou uvedeny všechny možnosti, které však nemusí být každý školní rok otevřeny. (Anotace jsou i pod jednotlivými předměty.) Škola si vyhrazuje právo po přihlášení na předměty upravit jejich obsazenost a naplněnost.

Přihlašování bude probíhat podobně jako v předchozích letech elektronicky přes Google formuláře, bude otevřené od pondělí 10. 6. od 16:00 do středy 12. 6. 2024 do 5:30, prioritní pořadí je určováno časem přihlášení. NÍŽE si rozklikněte požadovaný (budoucí) ročník (současná pátá třída si volí 6. ročník apod.). V případě problémů nebo nejasností kontaktujte paní učitelku M. Čermákovou - tel.: +420 603 184 988.

Na povinně volitelné předměty: Příprava pokrmů, Geografie Liberecka a Netradiční úlohy z matematiky je možné se přihlásit jen jednou za školní docházku (tzn. pokud se žák přihlásí v 6. třídě, už se nemůže přihlásit na stejný předmět v dalších ročnících).

Přehled všech povinně volitelných předmětů
6. ročník 7. ročník 8. ročník 9. ročník
Příprava pokrmů Příprava pokrmů Příprava pokrmů Příprava pokrmů
Výtvarná praktika 6.r. Výtvarná praktika 7.r. Šití pro začátečníky Řemesla pro život